Het wordt een BIJzonder jaar!

Terwijl Fran nog het laatste vakantieklusje aan het klaren was bij de start van het nieuwe schooljaar kreeg ze bezoek van de imker.
Die wist te vertellen dat in de bijenkast ieder bijtje zijn talent mag inzetten en zijn eigen klusje heeft. Iedere bij kan en mag zichzelf zijn,… en door dat alle bijtjes samenwerken en zorg dragen voor elkaar kunnen ze wel met 40.000 bijtjes samenleven. Geen enkel bijtje kan zonder elkaar… dan zou het helemaal mislopen in de bijenkast. Samenhorigheid is heel belangrijk!
Ook op onze school is dat zo… Iedereen op onze school mag zijn talent inzetten, daar komen we samen alleen maar sterker uit. Daarom is iedereen zo BIJzonder!
Het honingraam van de imker zag er nog niet uit zoals het zou moeten. Er is nog heel wat werk vóór de bijtjes de winter kunnen ingaan, vertelde de imker. Tijd om de bijtjes eens extra aan te moedigen! Op de Sint-Franciscusschool weten ze wel van aanpakken… iedere klas gaat zelf creatief aan de slag met een zeshoek…
Benieuwd wat er volgen zal? Ik kijk alvast uit naar het eindresultaat!
En weet je? Al gauw was Cis er ook… die hielp Fran nog eventjes met haar klus, want samen is dat veel fijner!

Dit bericht is geplaatst in Geen categorie. Bookmark de permalink.

Reacties zijn gesloten.