Het loopteam van Sifrawa

Wist je dat onze school een extra inspanning doet om onze leerlingen voldoende te laten bewegen?
Want voldoende bewegen hoort immers bij onze visie van “gezonde school”.
Elke vrijdagmiddag lopen de leerlingen van het vijfde en zesde leerjaar onder begeleiding van enkele leerkrachten doorheen het centrum van Waasmunster. In verschillende groepen krijgen ze volgens hun eigen tempo de kans om op een sportieve manier een deel van hun middagpauze door te brengen.
Zachtjesaan bouwen ze aan hun basisconditie. Hun doel is dan ook om samen paraat te staan aan de start bij de tweede familierun tijdens het opendeurweekend van onze school. Trouwe lopers durven het tempo al wat opdrijven en zoeken de heidegrond al eens op tijdens hun 5km-loopje. Een sprintje op het einde zorgt wel eens voor een extra uitdaging.
Een dikke duim alvast aan alle gemotiveerde lopers! Doe zo verder!
Dit bericht is geplaatst in Geen categorie. Bookmark de permalink.

Reacties zijn gesloten.